logo


+421 911 557 728
mmpharma@mmpharma.eu

logo


→  +421 911 557 728
→  mmpharma@mmpharma.eu
1.webp

 

Spoločnosť MM Pharma Slovakia spol. s r.o. so sídlom v Prievidzi, vznikla na základe prirodzenej požiadavky trhu a nášho najväčšieho obchodného partnera, spoločnosti Andreas Fahl Medizintechnik-Vertrieb GmbH, ktorého na našom trhu zastupujeme...

Spoločnosť Andreas Fahl Medizintechnik-Vertrieb bola založená v roku 1992 v nemeckom meste Köln. Na začiatku sa venovala najmä veľkoobchodnému a maloobchodnému predaju zdravotníckych pomôcok, lekárskych prístrojov a zariadení,  distribúcii pomôcok pre laryngektomie a tracheotómie. Od roku 1995 sa oblasť pôsobenia spoločnosti rozšírila o vývoj a školenie zdravotníckych pracovníkov ako aj spoluprácu s pacientskými organizáciami. V roku 2003 bola založená pobočka v Rakúsku, čím sa posilnila medzinárodná orientácia podniku. Rozvoj know-how firmy je dokumentovaný radom patentov a iných práv duševného vlastníctva. V súčasnej dobe má spoločnosť viac ako 170 zamestnancov a zastáva pozíciu jedného z najväčších špecializovaných poskytovateľom v Nemecku v oblasti kompenzačných pomôcok pre pacientov, ktorý podstúpili tracheotomiu a laryngektomiu (Duratwix, Duravent, Duracuff, Tracheotec, Laryngotec, Silvervent, Laryvox,  HumidostomHumidofixHumidotrach, Optiflausch, Neckfix, Suprafix, SensoTrach UNOSensoTrach DUOSensoTrach DUO ALU,  Sensofoam, Spiraflex, Combiphon, Humidophone, Optibrush, Optifluid, Opticit , Tracheotex, Laryngofix, Tracheostoma-Fix, Secutrach, Nebufirst, Nebujunior, Tracheolino, Humidobac HME)

Ďalšou spoločnosťou, ktorú zastupujeme na slovenskom trhu, je spoločnosť Helix Medical.

Helix Medical je globálny zdravotnícky líder vo výrobe, špecializujúci sa na projektovanie, výrobu a montáž silikónových a termoplastických komponentov a hotových zariadení. Počas takmer 30 rokov svojej existencie sa spoločnosti po celom svete pozerali na Helix Medical s dôverov ako na výrobcu zdravotníckych zariadení a zdravotníckych produktov (Blom-Singer, Indwelling). Helix Medical prevádzkuje FDA-registrované, ISO 13485 certifikované zdravotnícke zariadenia triedy 7 a 8. Helix Medical využíva konštrukčné a výrobné centrá po celom svete: Kalifornia, Indiana, Massachusetts, Minnesota, Costa Rica, Nemecko, Írsko, a Čína. Helix Medical pristupuje k zákazníkom individuálne  … a to po celom svete.

Aktuálne poslednou spoločnosťou, ktorú zastupujeme na slovenskom trhu, je spoločnosť Freudenberg Medical.

Freudenberg Medical je globálnym partnerom pri navrhovaní, vývoji a výrobe inovatívnych zdravotníckych produktov. Založil ju Carl Johann Freudenberg v roku 1849 a dnes je aktívna na viac ako 30 trhoch celého sveta. Portfólio spoločnosti zahŕňa katétrové roztoky pre minimálne invazívne postupy a komponenty vyrobené z komplexných zdravotníckych materiálov. Spoločnosť je lídrom v oblasti vysoko presných silikónových a termoplastických komponentov a hadíc, ako aj kovových hypotúr. Produkty a služby Termoplastické vstrekovanie, silikónové vstrekovanie (HCR, LSR); silikónové a termoplastické extrúzie, komplexné katétre na diagnostiku a terapiu; výroba, balenie, sterilizácia a technické služby; povlaky na zdravotnícke pomôcky vrátane liekových povlakov na kombinované výrobky.


Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas