logo


+421 911 557 728
mmpharma@mmpharma.eu

logo


→  +421 911 557 728
→  mmpharma@mmpharma.eu
2.webp

 

Fixačné pásky na kanylu pre deti

Fixačné pásky na kanylu pre deti sú špeciálne navrhnuté lepiace pásiky alebo popruhy, ktoré sa používajú na fixáciu tracheálnej kanyle u detských pacientov s tracheostómiou. Tieto pásiky sú zohľadnené špecifické potreby detí a sú vyrobené z mäkkých a bezpečných materiálov, ktoré chránia citlivú pokožku detí.

Hlavným cieľom fixačných páskov pre deti je zabezpečiť bezpečné a stabilné umiestnenie tracheálnej kanyly. Správna fixácia pomáha udržiavať tracheálnu kanyle na svojom mieste, čím zabezpečuje neobmedzený prístup vzduchu do dýchacích ciest. Tieto pásiky sú obzvlášť dôležité u detí, pretože zabezpečujú, že tracheálna kanyla zostáva bezpečne v správnom postavení aj pri pohybe a hre detí.

Fixačné pásky na kanylu pre deti môžu mať rôzne veľkosti, štýly a prispôsobenia, aby vyhovovali potrebám detí v rôznych vekových skupinách. Mnohé z nich majú mäkké výstelky alebo špeciálne pružné materiály, ktoré minimalizujú tlak a podráždenie na jemnú detskú pokožku.

Výber správnej fixácie je dôležitý pre detských pacientov s tracheostómiou, pretože zabezpečuje, že tracheálna kanyla je stabilná a nepohybuje sa, čím zlepšuje pohodlie a bezpečnosť dieťaťa. Fixačné pásky prispievajú k lepšej starostlivosti a zotaveniu detí s respiračnými problémami a pomáhajú im lepšie zvládať každodenné aktivity.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas